Sesje biznesowe

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ciekawy i spójny ze strategią wizerunek marki to także jej strona wizualna. Fotografia biznesowa jest wszechstronną wizytówką: pomoże zrobić dobre pierwsze wrażenie na internautach odwiedzających Twoją stronę, utrwali brand w pamięci klientów, zbuduje morale obecnego zespołu, a nawet sprawi, że pracownicy będą myśleć o Tobie jako o pracodawcy pierwszego wyboru.

Co mogę Ci zaproponować? Przykładowe formy fotografii biznesowej to:

  • Sesja portretowa pracowników (zdjęcia biznesowe pracowników w przestrzeni Waszego biura lub na jednolitym tle – aranżację studyjną możemy zorganizować w siedzibie firmy, bez konieczności dojazdów. Zdjęcia – 2 lub 3 na pracownika -otrzymacie po obróbce graficznej w wysokiej rozdzielczości oraz w formacie adekwatnym do wykorzystania na profilach LinkedIn lub GoldenLine)
  • Sesja portretowa VIP (zdjęcia biznesowe strategicznych osób w firmie, realizowane w przestrzeni biura lub innej prestiżowej lokalizacji. Zdjęcia – 5 do 10 zdjęć każdego z pracowników oraz 2 do 3 zdjęć zespołowych – otrzymacie po obróbce graficznej, w wysokiej rozdzielczości. Dzięki mojemu doświadczeniu z mediami będę w stanie zaproponować podczas sesji naturalne, niepozowane, ale chwytliwe medialnie ustawienie osób portretowanych)
  • Sesja przestrzeni firmowej / lokalu (zdjęcia ukazujące całość przestrzeni, ale też wybrane detale, realizowana w obecności lub bez pracowników)

Szczegóły powyższych ofert to „pakiet standardowy”, którym możemy elastycznie żonglować w zależności od potrzeb Twoich i firmy. Prześlij do mnie szczegółowe zapytanie, jeśli ciekawi Cię potencjalny koszt konkretnej sesji.

Jeśli chcesz utrwalić wydarzenie firmowe lub biznesowe, zapoznaj się z ofertą sesji eventowych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.