Sesje eventowe

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Event to historia. O Tobie samym, o Twoim biznesie lub pasji, o ważnym wydarzeniu organizacji, którą współtworzysz… Zamiast sztampowych „korpozdjęć” mogę stworzyć materiał, który ciekawie upamiętni atmosferę wydarzenia, emocje uczestników. Momenty, które nie tylko będą stanowiły wartościowe wspomnienie, ale przede wszystkim posłużą kreatywnemu pokazaniu wydarzenia światu.

Współpracuję zarówno z klientami korporacyjnymi, jak i z inicjatywami pozarządowymi oraz przedstawicielami kultury i sztuki.

Przed każdym wydarzeniem proponuję spotkanie, w trakcie którego ustalamy, jakie są Twoje priorytety, które części wydarzenia zasługują na obszerniejszy materiał fotograficzny, a które wolisz zachować w tonie kameralnym. Decydujemy wtedy także, jakiej liczby zdjęć oczekujesz. Na tej podstawie ustalamy finalny kosztorys i czas realizacji materiału.

Przed oddaniem cały materiał zdjęciowy jest poddany adekwatnej dla charakteru wydarzenia obróbce graficznej.

W trakcie wydarzenia pracuję w sposób możliwie dyskretny, nie angażujący uczestników wydarzenia. Dzięki temu moja praca nie modyfikuje naturalnego przebiegu spotkania, a finalny materiał zdjęciowy jest reportażem fotograficznym z eventu, pokazującym jego esencję – szczere emocje uczestników.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.