Sesje okolicznościowe

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jeśli szukasz kreatywności w trakcie realizacji plenerowej, niewidoczności w dniu wydarzenia i nuty nowoczesności, najważniejszych chwil zapisanych w wirtualnej kliszy oraz prawdziwych emocji towarzyszących oglądaniu – kliknij w kontakt już teraz.
Szukam otwartych głów, bo w tygodniu dostrzegam co najmniej kilka ciekawych miejsc na plener, które dotychczas nie były mi znane. Zależy mi na wzajemnemu zaufaniu, którym – jak wierzę – jesteśmy w stanie obdarzyć się nawzajem. Skoro dotarliście do tego momentu w opisie, to zależy Wam na osobie, która bezbłędnie odda Wam nastrój jedynego dnia w życiowym kalendarzu.

Standardowo reportaże okolicznościowe dzielę na co najmniej trzy kategorie:

  • light;
  • standard;
  • premium.

Każda z nich charakteryzuje się objętością materiału (minimum to ok. 100 fotografii), czasu realizacji czy dodatkowych życzeń, jakie będziecie mieli. Mogę na przykład mieć przy sobie przenośne studio.

To Wasze święto, więc przed wydarzeniem na pewno spotkamy się w celu omówienia najdrobniejszych szczegółów. Jeśli realizacja nie będzie miała miejsca na Zanzibarze, to miejsce fotografowania staram się odwiedzić co najmniej kilka dni wcześniej. Pozwala mi to wykluczyć wszelkie niespodzianki, które mogą spotkać mnie, jak i Was w realizacji fotograficznego marzenia.

Możecie się jednak spodziewać rzetelnej realizacji. Sesja pełna prawdziwych emocji jest najpiękniejszym wydarzeniem w zawodzie fotografa.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.