Facebook: prowadzenia fanpage’a

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mała dygresja poznawcza. Moja żona – ku mojemu niesłabnącemu zdziwieniu – rzeczowe rozpoznanie na temat zasłyszanych dopiero co brandów rozpoczyna od sprawdzenia ich na Facebooku. Nie w wyszukiwarce, ale bezpośrednio „na FB”. Z tym podejściem nie jest zresztą wyjątkowa.

Zatem próbując „złamać” EdgeRank, czyli algorytm Facebooka odpowiadający za pozycjonowanie treści, kieruję się chęcią możliwie najbardziej precyzyjnego dotarcia do potencjalnych konsumentów, właśnie takich jak chociażby Marta.

Opieka nad kanałem społecznościowym to sztuka. Coś z pogranicza oddania, poświęcenia, a nie wyłącznie zlecenia. Nie potrafię prowadzić działań reklamowych bez stania się choćby małym pierwiastkiem miejsca lub organizacji na rzecz której pracuję. Dlatego też wierzę, że gdy przybliżę Ci niektóre z moich działań, zechcesz powierzyć tę istotną część marketingu Twojego brandu właśnie mnie.

Obsługa Facebooka, właściwie obsługa profili biznesowych na Facebooku to moja codzienność i zajmuję się nią kompleksowo. Chętnie podejmę się opracowania strategii komunikacyjnej na bazie informacji dostarczanych przez klienta, z równą przyjemnością przygotuję pełną propozycję działań budowanych od podstaw, włącznie ze stworzeniem adekwatnych multimediów.
Odezwij się do mnie, na pewno będę w stanie przygotować ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.